30 Under 30

04.03.2019

Nasz absolwent Mateusz Hołda trafił na prestiżową listę Forbesa "30 Under 30", wyróżniającą wpływowe osoby poniżej 30. roku życia. Jest wybitnym kardiologiem z doktoratem obronionym jeszcze przed dyplomem lekarskim.

Jesteśmy bardzo dumni z Mateusza, gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych osiągnięć.

W przeprowadzonym z nim  wywiadzie Mateusz Hołda powiedział:

W liceum powtarzali nam, że - jak sama nazwa wskazuje - powinniśmy mieć do czynienia z "ogólnym kształceniem". Skupiałem się więc również na przedmiotach humanistycznych. Uważam zresztą, że lekarz powinien dysponować również wiedzą pozamedyczną.


Więcej o młodym naukowcu i jego osiągnięciach można przeczytać na stronie Gazety.pl:

http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,164869,24490438,doktor-bez-magistra-moje-motto-to-stac-cie-na-wiecej.html