Sebastian Romaniak finalistą, Julia Jędrczak laureatem etapu diecezjalnego XXII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.

Trójka naszych uczniów: Olga Sydor (1b),  Julia Jędrczak (1f) i Sebastian Romaniak (1c), 18 kwietnia, wzięli dział w diecezjalnym etapie XXII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.

Po teście, który wypełniało około 100 uczestników, z różnych szkół średnich naszej diecezji, Julia i Sebastian dostali się do finałowej siódemki.
Po trzech trudnych pytaniach z zakresu wiedzy Sebastian Romaniak zdobył II miejsce w diecezji i zakwalifikował się do finału ogólnopolskiego, który odbędzie się w Niepokalanowie.
Tegoroczny zakres konkursu obejmuje Księgę Psalmów, List św. Pawła do Filipian i do Galatów (treść, przypisy, wprowadzenia i słownik).
Całej trójce naszych uczniów gratulujemy, a Sebastianowi życzymy podium w ogólnopolskim finale.