XVI Memoriał Pływacki im. Włodzimierza Kękusia

Ostatni poniedziałek przed wakacjami spędzaliśmy bardzo aktywnie, uczestnicząc w międzyszkolnych zawodach pływackich.

W XVI Memoriale im. Włodzimierza Kękusia wzięli udział uczniowie Liceum Pijarskiego, Pijarskiej Szkoły Podstawowej, zaprzyjaźnionego XXIV Liceum , Gimnazjum nr 11 oraz, gościnnie, uczniowie z wymiany polsko-niemieckiej z Monachium.

Na pływalni panowała sympatyczna atmosfera, chociaż dawał się odczuć taże lekki stres przed startem.

Najpierw odbyły się wyścigi indywidualne dziewcząt i chłopców w dwóch kategoriach wiekowych, a potem to na co wszyscy czekali - emocjonujące sztafety mieszane 4x25m stylem zmiennym. Walka była zacięta ...no i mamy zwycięzców: czwórka uczniów - Gimnazjalistów ze Szkoły Pijarskiej staje na najwyższym podium. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy już za rok na kolejny memoriał pływacki.