Zakończenie roku szkolnego

I… zakończyli! 29 czerwca dobiegł końca rok szkolny 2011/2012. Smutnym akcentem było pożegnanie dwojga nauczycieli, którzy na trwałe wpisali się w historię szkoły: prof. Małgorzaty Kremer i prof. Wacława Tomali. Pożegnać przyszło nam się również z innymi znakomitymi pedagogami: prof. Marzeną Sikorą-Nautiyal, prof. Grażyną Nenko, o. Jarosławem Pabianem, prof. Moniką Włodek i prof. Katarzyną Mierzejewską.

Rozstrzygnięto również szkolny konkurs na Klasę Konarskiego, który wygrała z dużą przewagą klasa 2b. Osobnym, wzruszającym momentem uroczystości było wręczenie nagród ufundowanych przez państwa Małgorzatę i Jerzego Pihutów, rodziców naszej zmarłej absolwentki, Weroniki. Nagrodę tę – za bardzo dobre wyniki w nauce – otrzymali: Gabriela Mielecka z klasy 2c, Jakub Znamiec z klasy 1a i Aleksandra Gierut z 2e. Państwo Pihutowie ufundowali też nagrody za szczególne zaangażowanie w życie społeczności szkolnej – otrzymali je: Magdalena Zębala, Elżbieta Dąbrowska, Aleksandra Chwaja, Agnieszka Kowalczyk (wszystkie z klasy 2c) Aldona Wąsik (2b), Filip Turczynowicz-Suszycki i Aleksander Kowal z 2d, Ilona Podlecka, Oskar Chomnicki i Jan Nowak z 2a oraz Andrzej Skowron i Anna Gluc z 1a.

Po uroczystym przemówieniu rozpoczęliśmy dwa miesiące wakacji, podczas których z pewnością dokona się anihilacja dużej części wiedzy – na szczęście wciąż zdatnej do odtworzenia w nowym roku szkolnym…