Ja jestem krzewem winnym - kolejne czuwanie

W niedzielny wieczór 18 listopada 2018 r. w Liceum miało miejsce drugie czuwanie w tym roku szkolnym. Tematem przewodnim były słowa Jezusa: JA JESTEM KRZEWEM WINNYM.

W spotkaniu wzięli udział uczniowie i absolwenci  a także przedstawiciele nauczycieli i rodziców. W programie: Eucharystia niedzielna z konferencją, adoracja, podczas której można było przystąpić do spowiedzi  oraz koncert uwielbieniowy. W modlitwie pomagała nam szkolna grupa muzyczna pod kierunkiem Mateusza Kozioła oraz zespół w składzie: Zuzanna Bukowska-wokal, Ryszard Święch - piano, Grzegorz Kałwak - gitara elektryczna, Michał Bukalski - saksofon, Dominik Mojżyszek - gitara basowa, Piotr Bryk (nauczyciel naszej szkoły podstawowej) – perkusja.

Kolejne czuwanie będzie miało miejsce w naszym liceum 19 grudnia 2018 r. i jego tematem będą słowa Jezusa: JA JESTEM ŚWIATŁOŚCIĄ ŚWIATA.