Święto Patrona Szkoły - 13.10.2011

13 października to Święto Patrona Szkoły. Dzień rozpoczął się Mszą Świętą, podczas której odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych.

Następnie wystąpił chór szkolny pod batutą prof. Źróbka. Kolejnym punktem programu była multimedialna opowieść o Stanisławie Konarskim, przygotowana przez uczniów klasy 3a pod opieką zespołu polonistów. Na końcu ks. Dyrektor Edward Kryściak wręczył nagrody dyrektora prof. Annie Fraś i prof. Przemysławowi Rojkowi, po czym wygłosił słowo do uczniów i nauczycieli, w którym nawoływał do zaangażowania, cierpliwości i czerpania radości ze swojej pracy.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli nauczycielom życzenia z okazji Dnia Nauczyciela - to okazja do serdecznego podziękowania za trud, cierpliwość i czas, poświęcany nam, uczniom.

Po skończonych uroczystościach na Sali gimnastycznej został rozegrany mecz siatkówki pomiędzy reprezentacjami uczniów i nauczycieli. Przynajmniej na tym polu uczeń przewyższył nauczyciela ;). Po wyrównanym meczu uczniowie wygrali 3:1. Spotkanie sędziował Jan Nowak, nowy Przewodniczący Szkoły.