Pierwsze wyjście w ramach Koła Kulturoznawczego

Koło Kulturoznawcze w ramach swojej misji zapoznawania uczniów naszej Szkoły z szeroko pojętą kulturą i sztuką zorganziowało wyjście do Multikina na film "Bohemian Rhapsody". Było to pierwsze spotkanie Koła w tym roku szkolnym.

Film, którzy obejrzeli nasi uczniowie wraz z opiekunem Koła- p. Pawłem Pazurkiewiczem to porywająca opowieść o zespole Queen, jego muzyce i niezwykłym wokaliście Freddieem Mercurym, który przełamując stereotypy i konwencje, zdobył uwielbienie niezliczonych fanów.
"Bohemian Rhapsody" ukazuje błyskotliwą karierę zespołu, który dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercuryego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania.

Zachecamy do korzystania z zaproszeń na wspólne wyjścia ukulturalniające.