Turniej siatkówki o Puchar o. Dyrektora

Jak co roku z okazji Święta Patrocinium rozegrany został Turniej siatkówki o Puchar Dyrektora Szkoły. W turnieju uczestniczyły drużyny uczniów Pijarskiej Szkoły Podstawowej, Liceum oraz nauczycieli uczących w obu szkołach.

W tym roku poziom bardzo wyrównany, każda ekipa zaliczyła jedno zwycięstwo i jedną porażkę. O zwycięstwie zdecydowały małe punkty. Wygrała  drużyna najmłodsza- czyli ekipa składająca się z uczniów oddziałów trzeciej klasy Gimnazjum i ósmej klasy Szkoły Podstawowej. Tym samym Puchar wrócił na swoje dotychczasowe miejsce, do gabloty trofeów w "podstawówce". Czyżby tam czuł się najlepiej? :) Wszystkim uczestnikom, a szczególnie zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zachęcamy wszystkich do uprawiania wspaniałej dyscypliny sportowej, jaką jest siatkówka.