Konkurs fotograficzny

Konkurs Fotograficzny

"(Nie)obiektywnie"

dla uczennic i uczniów L.O. Zakonu Pijarów.

15 marca - 8 kwietnia 2019 r.

Ogłaszamy Konkurs Fotograficzny"(Nie)obiektywnie" dla uczennic i uczniów L.O. Zakonu Pijarów w Krakowie.
Potrwa on od 15 marca do 8 kwietnia 2019 r., a wybrani przez jury zwycięzcy odbiorą nagrody 13 kwietnia, w czasie trwania Dnia Otwartego L.O.
Wtedy również będzie można oglądać nadesłane przez Was fotografie na wystawie, stronie Liceum (w osobnej galerii) oraz bibliotecznym koncie instagramowym. Planujemy wykorzystać je także w szkolnych publikacjach.

Konkurs obejmuje dwie kategorie. Prosimy o przesyłanie zdjęć, które w najciekawszy, najbardziej oryginalny artystycznie sposób ukażą

• nasz szkolny budynek (kategoria I)
  • życie Szkolnej Wspólnoty (kategoria II).

Fotografie opatrzone hashtagiem: #nie_obiektywnie prosimy wrzucać na Instagram.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do artystycznych zmagań!

Zgłoszenie pracy do Konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na jej publikację i wykorzystanie na stronie Szkoły.