Wybiegane w Poznaniu sukcesy

Uczniowie i absolwenci Naszej Szkoły wzięli udział w corocznej imprezie sportowej, organizowanej przez Szkołę Pijarską w Poznaniu. To już 9 edycja Biegu poświęconego pamięci Józefa Jońca - pijara - założyciela stowarzyszenia "Parafiada".

W zawodach wzięło udział łącznie 1500 biegaczy z całej Polski i nie tylko. Krakowskich Pijarów reprezentowała siódemka uczniów Liceum, jedna absolwentka, nauczyciele oraz klerycy z Seminarium Pijarskiego.

Do domu wróciliśmy z sukcesami - Wiktoria Kozłowska- zwyciężyła w swojej kategorii wiekowej, jej siostra Marysia zajęła miejsce trzecie, Sebastian Romaniak uplasował się na miejscu drugim, a całe podium Kraków zgarnął, jeśli chodzi o kategorię "duchownych". pierwsze miejsce - o. Radek Boboń, drugie - kleryk Tomek Świtała, trzecie miejsce - o.dyr. Edward Kryściak. Gratulujemy!