Pijarski wyjazd do Japonii.

Podczas wakacji nasza młodzież pod opieką p. Amadeusza i o. Mariusza prawie 2 tygodnie spędziła w Japonii.

Dla uczniów, którzy uczą się języka japońskiego i interesują się Japonią był to niezwykły czas. Grupa zwiedziła najważniejsze miasta m. in.: Tōkyō, Kyōto, Nara, Himeji, Hiroshimy, Nagasaki.  Miała okazję poznać japońską historię, kulturę i sztukę oraz smakować lokalnej kuchni. Dzięki temu, że Zakon Pijarów prowadzi w Japonii w Kaisei szkołę, uczniowie mieli okazję uczestniczyć w zajęciach z języka angielskiego, kaligrafii i kendo. Poruszającym momentem było zwiedzanie Muzeum Bomby Atomowej w Hiroszimie  oraz obecność w Nagasaki i stąpanie po miejscach, w których był św. Maksymilian Kolbe.