Akcja Paczka od św. Mikołaja

Tegoroczna edycja akcji Paczka od św. Mikołaja organizowana przez Fundację Oświatową im. ks. Stanisława Konarskiego dobiegła końca. Dzięki wsparciu uczniów i nauczycieli z Liceum Ogólnokształcącego Zakonu Pijarów w Krakowie udało Nam się przygotować 45 paczek dla podopiecznych Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci i ich rodzeństwa. Każda z nich była wyjątkowa bo zawierała to o czym marzą dzieci i to czego potrzebują - od zabawek, maskotek, książek, poprzez maty do ćwiczeń, słoiczki z jedzeniem, ubranka, aż po pieluchy i chusteczki nawilżone.

08.12.2019 roku w Kampusie Wielickim odbyło się spotkanie Mikołajkowe dla podopiecznych Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci, w którym uczestniczyła również przedstawicielka Fundacji - Pani Beata Nosek. W trakcie tego wydarzenia nastąpiło przekazanie prezentów przez św. Mikołaja i jego pomocników. Widać było ogromną radość dzieci -  czasem na twarzach, czasem w ich gestach, a także wielkie szczęście rodziców.

Prezenty dla tych podopiecznych MHD, którzy nie mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu zostaną lub zostały przekazane przez pielęgniarki i rehabilitantów hospicjum.

Dziękujemy bardzo wszystkich darczyńcom, za przekazane prezenty oraz otwarte serca.