Obóz wakacyjny Integra Plus

Obóz wakacyjny Integra Plus

Uczniów, którzy w tym roku szkolnym (2020/21) ukończyli naukę w klasie pierwszej, zapraszamy na wakacyjny obóz integracyjny INTEGRA PLUS.

Zapraszamy uczniów kończących naukę w klasach pierwszych na zaległy obóz integracyjny, który nazwaliśmy „Integra +”. Będzie to wyjątkowa okazja do poznania siebie nie tylko w ramach zespołów klasowych, ale i całego rocznika. Po ponad miesiącu w szkole na początku roku szkolnego i po prawie miesiącu nauki stacjonarnej na sam jego koniec zapraszamy do Rabki, by przeżyć to, czego mieliście doświadczyć w sierpniu 2020 roku.

W programie: przede wszystkim dobrze, radośnie i twórczo spędzony czas. Po długiej nauce zdalnej wszyscy potrzebujemy spotkania z drugim człowiekiem, a że w klasie i na roczniku mamy wspaniałych ludzi, to chcemy poprzez wspólny wyjazd jeszcze bardziej się poznać i zintegrować. Pomogą nam w tym:

  • spotkania integracyjne prowadzone przez nauczycieli i absolwentów LOZP;
  • coś dla ciała: wycieczki piesze, baseny termalne, rozgrywki sportowe, grill;
  • coś dla ducha: wspólne modlitwy (Eucharystia, modlitwa wieczorna).


Szczegółowe informacje:

Karta zgłoszeniowa jest załączona poniżej. Proszę ją pobrać i uzupełnioną przez uczestnika oraz rodzica/prawnego opiekuna przekazać o. Tomaszowi, o. Przemysławowi lub zostawić na portierni.  

Karta zgłoszeniowa

Regulamin

Organizator wyjazdu: Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie, 31-466 Kraków, ul. Akacjowa 5; tel.: 12 412 33 63.

Kadra wyjazdu: o. Tomasz Abramowicz SP (kierownik wyjazdu) i o. Przemysław Suchy SP oraz animatorzy: absolwenci naszej szkoły.

Informacja o ośrodku: Dom Wczasowy MARZENA, Rabka - Ponice, 129a Rabka Zdrój; tel.: 18 26 85 158;

Wyjazd: 26 czerwca 2021 r. o godz:10:00 Zbiórka w holu LOZP, sprawdzenie obecności, pakowanie bagaży, wyjazd.

Co zabrać:

rzeczy osobiste, środki higieniczne, klapki pod prysznic, ręczniki, przyjmowane leki,

płaszcz przeciwdeszczowy (kurtka), ciepła bluza, sandały, buty do wycieczek w góry, obuwie sportowe, strój kąpielowy,

nakrycie głowy (czapka), okulary słoneczne, instrument muzyczny,

jeśli ktoś jest ministrantem lub lektorem, to także komża/alba.

Leki: Informacja o przyjmowanych na stałe lekach powinna się znaleźć na karcie kwalifikacyjnej uczestnika, podobnie w przypadku leków zażywanych doraźnie w konkretnych sytuacjach (leki antyuczuleniowe, leki na astmę, itp.). Proszę wyraźnie zaznaczyć, kiedy lek ma być przyjmowany i w jakich dawkach.

Wyżywienie: informacja o diecie powinna się znaleźć na karcie kwalifikacyjnej uczestnika.

Powrót do Krakowa: 1 lipca w godzinach południowych. Jeśli uczeń ma samodzielnie udać się z Rabki - Zdrój do domu lub być odebranym przez opiekuna, należy to uzgodnić z kierownikiem wyjazdu i pisemnie poświadczyć na karcie kwalifikacyjnej.

Koszt wyjazdu: 650 zł (do 31 maja)

Pieniądze można wpłacać na konto:

Kolegium Zakonu Pijarów;

ul. Akacjowa 5, 31-466 Kraków

Numer: 25 1600 1013 1846 1965 9000 0002

Proszę zwrócić uwagę, że nie jest to konto szkolne!

Z dopiskiem: „imię i nazwisko uczestnika, integra +”

W przypadku jakichkolwiek trudności finansowych prosimy o kontakt z Dyrektorem Liceum lub z o. Tomaszem Abramowiczem SP.