Zaproszenie na Dzień Otwarty 23.04

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty LOZP. Poniżej prezentujemy program goszczenia Was w naszych progach.

Szanowni Państwo!

W imieniu naszej Szkolnej Wspólnoty  zapraszamy na Dzień Otwarty. W sobotę 23 kwietnia br. od godziny 9.00 do 14.00 będziemy czekali  na Państwa wizytę. Zachęcamy do spotkań i  rozmów w salach lekcyjnych Liceum Ogólnokształcącego Zakonu Pijarów.

•  Do Państwa dyspozycji pozostawać będą: dyrekcja, duszpasterze, pedagog, psycholog, nauczyciele różnych przedmiotów, pracownicy biblioteki, a także nasi uczniowie. Będziemy starali się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania dotyczące naszej Szkoły.
  • Zachęcamy do oglądania rysunków architektonicznych eksponowanych na szkolnych korytarzach oraz procesu tworzenia prac. Będzie też możliwość rozmów osobistych z nauczycielami ze Studia Rysunku „Koletek”, którzy od wielu lat współpracują z naszym Liceum.

Do budynku będą Państwo wchodzić głównym wejściem, a następnie – kierowani przez uczniów - podążać do wybranych sal na spotkania i do zwiedzania budynku Szkoły.

Do zobaczenia już wkrótce!

Hol:

sala nr 302

informatyka

sala nr 212

historia i wiedza o społeczeństwie

sala nr 311

geografia