Duchowa Adopcja Maturzysty

Duchowa Adopcja Maturzysty

Już po raz 10. Zakon Pijarów zaprasza maturzystów do włączenia się w akcję "Duchowa Adopcja Maturzysty". W czasie majowych egzaminów rodzina pijarska chce okazać modlitewne wsparcie tym, którzy w tym roku przystąpią do matury. 

Wystarczy wejść na stronę maturzysci.pijarzy.pl, otworzyć zakładkę „Zapisz się”, zostawić swoje dane, a automatycznie pobierze się modlitwa, która jest potwierdzeniem udziału w akcji. Świadectwa maturzystów, którzy wzięli udział w Duchowej Adopcji Maturzysty, potwierdzają, jak ważne jest to duchowe wsparcie podczas egzaminów.


Do tej pory udział w akcji wzięło ponad 18 000 uczniów z całej Polski. Za tegorocznych maturzystów będą modlili się ojcowie, bracia, klerycy i przednowicjusze Zakonu Pijarów oraz ci wszyscy, którzy zechcą dołączyć do tej inicjatywy. W modlitewną sztafetę włączają się także uczniowie szkół pijarskich, ich rodziny, przyjaciele, parafianie, członkowie Bractwa Szkół Pobożnych i wielu innych. Akcja rozpocznie się 4 maja Mszą Świętą w WSD Zakonu Pijarów w Krakowie.

Maturzysto, daj się zaadoptować!

Spot promocyjny: https://www.youtube.com/watch?v=8XFlV-BguFg.