XVIII Memoriał pływacki

22 czerwca, po dwuletniej przerwie, odbyły się szkolne zawody pływackie. Memoriał pływacki poświęcony jest pamięci wieloletniego nauczyciela WF prof. Włodzimierza Kękusia, który kładł nacisk na umiejętność pływania uczniów naszej szkoły. W zawodach wzięło udział ponad czterdziestu zawodników i zawodniczek.

Rywalizowali oni w wyścigach indywidualnych oraz sztafetach klasowych. Atmosferę podgrzewała licznie zgromadzona na trybunach publiczność. Wszystkim uczestnikom, a w szczególności zwycięzcom, gratulujemy i mamy nadzieję, że poprzez tego typu imprezę sportową zachęcimy większą część uczniów (i nauczycieli) do uprawiania wspaniałej dyscypliny, jaką jest pływanie. A TUTAJ możecie zobaczyć kilka zdjęć z tej imprezy!