Wyjazd narciarski

Zarówno organizacja, jak i udział w wyjeździe narciarskim do Austrii w warunkach rygorów pandemicznych były nie lada wyzwaniem. Ale dla zdeterminowanych narciarzy nie ma przeszkód nie do pokonania!!!
Zmieniające się przepisy, obawy przed kwarantanną, szczepienia, testy PCR, oczekiwane w napięciu, wyniki... jedynie wzmacniały motywację kandydatów na wyjazd.

Niestety dwóch uczniów musiało zrezygnować z wyjazdu z powodu pozytywnego wyniku testu Covidowego.
Pozostała grupa w liczbie 16 uczniów i 3 opiekunów cieszyła się podwójnie z możliwości spędzenia narciarskiego tygodnia z dala od smogu, wirusów i pandemicznych ograniczeń, oddychając czystym alpejskim powietrzem i szusując po zaśnieżonych, słonecznych trasach. Był to bezcenny czas aktywnego wypoczynku.