Sukcesy w dziedzinie chemii

Z radością informujemy, że uczennice klasy 4d: Anna Brożek i Alicja Brożek zakwalifikowały się do trzeciego, finałowego etapu ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej dla szkół ponadpodstawowych organizowanej przez Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i portal Edukator.pl zaś uczniowie klasy 4d: Alicja Brożek, Martyna Kacprzak, Melak Kostrzewa-Seyoum oraz Bartłomiej Krzan awansowali do drugiego etapu Olimpiady Ochrony Środowiska i Chemii Zrównoważonego Rozwoju, organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie oraz Fundacją Nauka i Wiedza. Z całego serca gratulujemy uczniom i opiekunowi naukowemu - panu prof. Mateuszowi Koziołowi.