Cóż to był za bal!

Czy hol szkoły w środku tygodnia może być kolorową salą balową? Czy młodzież w XXI wieku ma ochotę na zabawy w starym stylu w maskach karnawałowych? Czy te maski jest w stanie zrobić sama, organizując wcześniej twórcze warsztaty? Czy mimo iż nie trzeba, niektórzy na bal przebrali się za policjantów, romantyczne damy, ptaki..? Czy maskę karnawałową można zamienić w ramach przebrania na maskę przeciwgazową? Tak...

Na wszystkie pytania odpowiadamy jednoznacznie twierdząco. Bo tak właśnie było w miniony wtorek. Kto był, ten się świetnie bawił podczas wspólnych tańców i różnorakich konkurencji. Kto nie był- niech żałuje... i liczy na to, że w przyszłym roku znowu znajdą się chętni, by zorganizować podobny bal.

A zorganizowanie tak wspaniałej imprezy nie byłoby możliwe bez pomocy i ogromnego zaangażowania uczniów (którymi fantastycznie zawiadywała Dobrusia) i nauczycieli (ukłony dla pani prof. M.Dziedzic)  oraz wsparcia finansowego.

Projekt Bal Karnawałowy był finansowany z środków Gminy Miejskiej Kraków w ramach Programu Wsparcia Samorządów Uczniowskich #SU-w-ak (Samorząd Uczniowski w Akcji), którego operatorem jest Fundacja Oświatowa im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie.

Serdecznie dziękujemy!