Sukces chemików

24 lutego czworo uczniów klasy 4d mierzyło się z testem konkursowym w ramach drugiego etapu Olimpiady Ochrony Środowiska i Chemii Zrównoważonego Rozwoju, organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie oraz Fundacją Nauka i Wiedza.
Możemy się pochwalić, gdyż  Bartłomiej Krzan awansował do finału tej Olimpiady. Gratulujemy Mu i życzymy powodzenia podczas dwudniowej finałowej rozgrywki, która odbędzie się na Wydziale Chemii UJ.

Gratulujemy również Alicji Brożek, Martynie Kacprzak i Melakowi Kostrzewie-Seyoum, którzy uzyskali wysokie wyniki.
Jesteśmy dumni z tego, że odnosimy sukcesy w Olimpiadzie, która odbywa się w tym roku szkolnym po raz pierwszy.