Wyjazd integracyjny do Rabki

Kandydatów do klas pierwszych w naszej szkole zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat wyjazdu integracyjnego, który odbędzie się pod koniec sierpnia.

OBÓZ INTEGRACYJNY
DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH LOZP
21 – 26 sierpnia 2023 r., Rabka - Ponice

Informacje dla Rodziców i Uczestników

1.      Organizator wyjazdu:

Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie,

31-466 Kraków, ul. Akacjowa 5,

Wyjazd jest rejestrowany w https://wypoczynek.mein.gov.pl

2.      Informacja o ośrodku

Dom Wczasowy MARZENA, Rabka – Ponice 129a, 34-700 Rabka Zdrój

tel. stacjonarny: 18 26 85 158

3.      Wyjazd

21 sierpnia 2023 r. o godz. 10:00 - zbiórka w holu LOZP, sprawdzenie obecności, pakowanie bagaży, wyjazd. W przypadku choroby lokomocyjnej proszę wziąć leki (informacja o chorobie powinna się znaleźć na karcie kwalifikacyjnej uczestnika).

4.      Ekwipunek – co zabrać:

• rzeczy osobiste, środki higieniczne, klapki pod prysznic, ręczniki,
  • płaszcz przeciwdeszczowy (kurtka), ciepła bluza, buty do wycieczek w góry, obuwie sportowe, sandały, strój kąpielowy,
  • nakrycie głowy (czapka), okulary słoneczne, grający – instrument muzyczny, służba liturgiczna – komża lub alba.

5.      Leki

Informacja o przyjmowanych na stałe lekach powinna się znaleźć w karcie kwalifikacyjnej uczestnika, podobnie w przypadku leków zażywanych doraźnie w konkretnych sytuacjach (leki antyuczuleniowe, leki na astmę, itp.). Proszę wyraźnie zaznaczyć, kiedy lek ma być przyjmowany i w jakich dawkach.

6.      Karta zgłoszeniowa do POBRANIA TUTAJ lub do odebrania w sekretariacie. Uzupełnioną proszę składać w sekretariacie.

7.      W planach – co będziemy robić:

• spotkania:
  • integracyjne prowadzone przez absolwentów i uczniów LOZP - animatorów,
  • z wychowawcami poszczególnych klas,
  • wycieczka piesza górskim szlakiem,
  • baseny termalne,
  • rozgrywki sportowe, ognisko, zajęcia rekreacyjne,
  • Msze św. i modlitwy.

8.      Przyjazd do Krakowa

W sobotę, 26 sierpnia w godzinach południowych,

Jeśli uczeń ma samodzielnie udać się z Rabki do domu lub być odebranym tam przez opiekuna, należy to uzgodnić z kierownikiem wyjazdu.

9.      Koszt wyjazdu: 870 zł  (wpłata do 7 sierpnia). Pieniądze należy wpłacać na konto:

PROSZĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ, ŻE NIE JEST TO KONTO SZKOLNE!

Kolegium Zakonu Pijarów

ul. Akacjowa 5, 31-466 Kraków

Numer:    25 1600 1013 1846 1965 9000 0002

Z dopiskiem: Imię i nazwisko uczestnika. Wyjazd Integracyjny 2023

W przypadku jakichkolwiek trudności finansowych proszę o kontakt z Dyrekcją Liceum.