Sukcesy naszych uczniów: Święto harfy

Nasza uczennica Timler Nadia wzięła udział w V Święcie Harfy w Katowicach. Gratulujemy jej zarówno talentu jak i pasji do gry na tak wyjątkowym instrumencie.

O tym wydarzenia sama tak pisała:

3 czerwca w Katowickim Ogólnokształcącym Liceum Muzycznym (ZPSM) im. Wojciecha Kilara odbyło się V Święto Harfy w Katowicach, którego główną organizatorką jest Agnieszka Kaczmarek-Bialic. Na konkurs towarzyszący wydarzeniu przyjeżdżają harfiści z całej Polski, ale i nie tylko… W programie są też warsztaty - w tym roku z kompozytorem Leszkiem Wojtalem, czego owocem było prawykonanie utworu na zespół harfowy.

Na konkurs nie pojechałabym gdyby nie okienko na odwołanej historii sztuki, podczas którego z nudów napisałam duet na harfę i skrzypce: toteż dziękuję Panu Tisończykowi za odwołanie lekcji w tamtym dniu i Oliwce Manii za przyniesienie skrzypiec!

Nadia Timler