Świąteczno-mikołajkowa zabawa zorganizowana przez Fundację Oświatową

W dniu 19.12.2012 r. wolontariusze Zespołu Szkół Pijarskich poprowadzili 1,5 godzinną świąteczno-mikołajkową zabawę dla podopiecznych Fundacji Oświatowej. Cała impreza odbyła się dzięki hojności pani Ani Pawełczyk właścicielki Krainy Zabaw Dziecięcych „Anikino”, która to udostępniła nam nie tylko salę zabaw, ale także stroje dla dzieci i farby do malowania twarzy. Dzieci mogły przebrać się za swoją ulubioną postać i pomalować twarz, a pomagały im w tym dobre anioły :)

Świąteczny berek, anielski chowany, poszukiwanie skarbów, zabawy z chustą animacyjną to niektóre z atrakcji, jakie czekały na dzieci.
   Pod koniec zabawy odwiedziła nas tajemnicza postać. Niektórzy mówili, że to sam św. Mikołaj, inni, że to jego pomocnik, jeszcze inni, że już tego pana gdzieś widzieli :) Tylko jedno jest pewne - był to gość o bardzo dobrym sercu, który przyniósł dzieciom cały kosz prezentów. Każde dziecko miało możliwość osobiście porozmawiać ze „starszym panem”. Tak zakończyła się nasza wspólna, świąteczno-mikołajkowa zabawa Fundacji Oświatowej.
    Serdeczne podziękowania za piękne dzieło dla aniołków i „starszego pana”.
 Grupa charytatywna