AKCJA SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW

Termin:
Data rozpoczęcia: 1.09.2023
Data zakończenia: 19.11.2023
Akcja zbierania talonów Lidl to inicjatywa, w ramach której zbieramy talony o nazwie Talenciaki. Przyznawane są one za zakupy spożywcze za min. 50 zł w sklepach sieci Lidl. Każdy taki talon stanowi cenny wkład, który przekształcimy na korzyść naszych uczniów i szkoły.
Jak możecie Państwo pomóc?

Zachęcamy Rodziców do:

- uczestnictwa w zbieraniu talonów podczas zakupów w sklepach Lidl.
 - Zachęcania innych do dołączenia do akcji:)
 - Przekazywania zebranych talonów swoim dzieciom, aby mogły przyczynić się do rozwoju naszej szkoły.

Zachęcamy Uczniów do:
 - Rejestrowania talonów i przynoszenia ich do sali 303.

Nauczyciele również mogą włączyć się do akcji. Każdy zebrany talon przyczyni się do zwiększenia puli środków na cele edukacyjne.

Co zyskają uczniowie?
Punkty zebrane w ramach Akcji zbierania talonów Lidla zostaną przeznaczone na rozwijanie talentów naszych uczniów oraz na potrzeby edukacyjne. Dzięki Waszej pomocy możemy zorganizować lepsze zajęcia, warsztaty, dzięki wymianie punktów na dodatkowy sprzęt dla naszych uczniów.