Licealiada - lekkoatletyka dziewcząt i chłopców

W dniu 28. 09. na stadionie  obok Zalewu Nowohuckiego odbyły się  zawody Licealiady - Lekka Atletyka dziewcząt. Naszą Szkołę reprezentowały: Błachut Maja, Błachut Kaja, Jewuła Julia, Machaj Wiktoria, Szlemp Oliwia, Szubert Gabriela i Tomala Zuzanna.

Dzień był słoneczny, humory dopisywały, jednak szczęście nie sprzyjało.

3. 10. odbyły się  zawody Licealiady - Lekka Atletyka chłopców. Dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie, pośród których znaleźli się: Idęć Kacper, Pawluczyk Michał, Mars Piotr i Jaroń Wojciech, którzy wystartowali w sztafecie 4 x 100m i dobiegli z czasem 0:54 min

Banachowicz Wiktor (05:27 min), Sitarski Maciej(05:10 min) i Sajdak Krzysztof pobiegli na dystansie 1500m Najlepiej zaprezentował się Sajdak Krzysztof, który z czasem 04:48 min znalazł się na  drugim miejscu w biegu na dystansie 1500 m (a startowało 62 zawodników)!