Otrzęsiny

Animatorzy naszej Szkoły przygotowali - jak zawsze - wspaniałą grę na otrzęsiny klas pierwszych.  Sprawiła ona, że wszyscy zmuszeni zostaliśmy, by uruchomić nasze mózgi i współpracować, dzięki czemu było nam łatwiej stawiać czoło wyzwaniom.

Wszystkie zadania oraz pytania w trakcie naszej zabawy były ciekawe i zabawne. Świetnie bawiliśmy się, łącząc to z nauką czegoś nowego! Nie ma przecież osoby, która nie uwielbia wszelkiego rodzaju zagadek, quizów... Nie mogło zabraknąć pysznego jedzenia oraz oczywiście tańców pijarskich! Animatorzy wprawili wszystkie ręce i nogi w ruch. Razem mogliśmy odetchnąć  od nauki, integrować się, świętując jednocześnie wejście klas pierwszych w grono uczniów Liceum:)