Nawiedzenie cmentarzy

W Dzień Zaduszny opiekunowie Samorządu Uczniowskiego - pan prof. Janusz Podwika, pani prof. Małgorzata Dziedzic wraz z Duszpasterzem uczniów - o. Jakubem Wojciechowskim oraz panią prof. Małgorzatą Kremer - emerytowaną nauczycielką naszej szkoły wraz z przedstawicielami uczniów Liceum i Szkoły Podstawowej udali się na krakowskie cmentarze, by złożyć kwiaty i zapalić znicze na grobach zmarłych z pijarskiej wspólnoty.

Odwiedzili groby księży pijarów, sióstr pijarek, zmarłych profesorów: Włodzimierza Kękusia, Krystyny Płachty, Krzysztofa Reczka, pracowników - pana Jacka Bałysa oraz uczniów: Anny Czury, Weroniki Pihut. Był czas na zadumę, modlitwę, a także poznanie historii. Po południu groby nawiedzili przedstawiciele nauczycieli.