Paczka Mikołaja dla dzieci z Hospicjum

5 grudnia to Dzień Wolontariusza. Postanowiliśmy go spędzić, robiąc coś dobrego… To właśnie dziś zakończyliśmy zbiórkę darów dla Podopiecznych Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci w Krakowie. Mikołajami zostali uczniowie każdej klasy naszej Szkoły, a także Grono Pedagogiczne.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy aktywne włączyli się w akcję „Paczka Mikołaja”. Cieszymy się, że już kolejny rok udało się ją przeprowadzić. Wczoraj wszystkie rzeczy zostały odebrane przez pracowników hospicjum i trafią do Potrzebujących.

Pomaganie daje nam dużo radości, dlatego dziękujemy Fundacji Oświatowej , a także Małopolskiemu Hospicjum dla Dzieci za dotychczasową współpracę. Już dziś zgłaszamy chęć udziału w zbiórce w kolejnym roku!