Utalentowani (i utytułowani) recytatorzy

Uroczystą galą w Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” (którą to galę swoją obecnością i krótkim spotkaniem autorskim uświetniła wybitna poetka, Ewa Lipska) zakończył się jubileuszowy, X Krakowski Konkurs Recytatorski. Naszą szkołę reprezentowała na tej prestiżowej imprezie (tak w eliminacjach, jak i w wielkim finale) trójka uczniów, nie po raz pierwszy udowadniająca, jak znakomitą zabawą może być coś tak niepraktycznego jak piękne zapamiętywanie długich i trudnych tekstów literackich – Anna Zięba z klasy 3b oraz Antoni Sałaj i Andrzej Skowron (obaj z 2a). A że konkurencja była naprawdę ostra, więc serdecznie gratulujemy całej trójce, a zwłaszcza Ani i Andrzejowi, którzy z konkursu powrócili z wyróżnieniami.