Piotr Marciniszyn - uczeń klasy 1b - uzyskał wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym Lwiątko i zaszczytny tytuł kaon (tu należy się wyjaśnienie: taon to wyróżnienie I stopnia, kaon to wyróżnienie II stopnia, jest jeszcze niezwykle rzadko przyznawane wyróżnienie III stopnia - hiperon). Piotr jest pierwszym uczniem w historii szkoły, który je zdobył! Gratulujemy Piotrowi, a także Jego opiekunowi naukowemu - pani prof. Jadwidze Bendo. Życzymy dalszych sukcesów!