Ćwiczenia z relaksu

Ćwiczenia z relaksu

Teoretycznie środa i czwartek przed kończącym obecny rok szkolny piątkiem powinny być poświęcone uzupełnianiu dokumentacji szkolnej i sprzątaniu klas – ale że nasi wychowawcy i nauczyciele są bardzo pilni i bardziej niż terminowi, a uczniowie to czyścioszki, więc tym więcej czasu mieliśmy na relaks. A to przecież bardzo ważne – wszak w trudach roku szkolnego niemal zapomnieliśmy o tym, jak się dobrze bawić, więc najwyższy czas, by to przećwiczyć… 

Dlatego też przez te dwa dni intensywnie odwiedzaliśmy góry, lasy, muzea, ogrody zoologiczne, rzeki (kajakiem!), poligony paintballowe, parki trampolin, kina, kręgielnie, kawiarnie, zabytki, wesołe miasteczka… Aż strach pomyśleć, ale może się okazać, że wytęsknione wakacje po dwóch tak szałowych dniach okażą się zwyczajnie nudne!