Świąteczna paczka dla Polaków z Lwowa

10 XII 2011 r. młodzież Gimnazjum nr 52 oraz Liceum Ogólnokształcącego Zakonu Pijarów, a także studenci współpracujący ze świetlicą środowiskową przy parafii Matki Bożej Ostrobramskiej i klerycy pijarscy spotkali się ze  100 - osobową grupą polskich dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, by przekazać paczki mikołajkowo-świąteczne.

Dary żywnościowe zostały także wręczone 40 naszym rodakom w wieku emerytalnym. Było to możliwe dzięki ofiarności wielu ludzi dobrej woli, którym serdecznie dziękujemy w imieniu organizatorów i obdarowanych. Uśmiech dzieci, które otrzymały słodycze i zabawki, a także prawdziwa radość i wdzięczność osób starszych, wynagorodziły z naddatkiem trudy podróży i udowodniły  każdemu z uczestników wyjazdu, że pomagać trzeba i warto!!!