Msza Święta Wspólnoty Szkolnej

Jak w każdą trzecią niedzielę miesiąca w sali gimnastycznej Gimnazjum Pijarów zebrała się liczna grupa młodzieży gimnazjalnej i licealnej, Rodziców oraz Pracowników Szkoły, by uczestniczyć w niedzielnej Eucharystii sprawowanej przez o. Grzegorza Misiurę. Podczas kazania - wygłoszonego przez Ojca Dyrektora dowiedzieliśmy się, że Jezus poprzeczkę stawia nam naprawdę wysoko, namiawiając do tego, by kochać naszych nieprzyjaciół. Wszyscy zebrani zostali zaproszeni nie tylko, by cieszyć się swoją obecnością  przy kawie i ciastku po Mszy Świętej, ale także by wziąć udział w zbliżającym się wielkimi krokami Jubileuszu XV-lecia Fundacji Oświatowej. Tak, już za dwa dni będziemy mogli zaśpiewać: 15 lat minęło, jak jeden dzień?!!!:)