Zakończenie nauki klas III

25 kwietnia odbyła się uroczystość zakończenia nauki klas III.  Trzecioklasiści najpierw uczestniczyli w Mszy Świętej dziękczynnej, sprawowanej przez Ojca Dyrektora, następnie w części oficjalnej w holu Liceum. Podziękowaniom i gatulacjom nie było końca. Uhonorowani zostali laureaci olimpiad przedmiotowych, w gronie których między innymi znaleźli się: Michał Wójciak i  Jan Kowalczyk, uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce oraz ci, których praca na rzecz klasy bądź Szkoły została szczególnie doceniona przez wychowawców.

Pani Bogusława Kania - Przewodnicząca Rady Rodziców - wręczyła nagrodę najlepszej absolwentce - Ewie Sajdak. Duszpasterze Liceum podziękowali Absolwentom, którzy szczęgólnie zaangażowali się w działalność wspólnoty Calasanz i Fundacji Oświatowej, zaś pani  prof. Agnieszka Łękawa tym, którzy u progu dorosłości zostali Honorowymi Dawcami Krwi. Jak co roku wręczona została nagroda Bibliotecznego Mola Wypasionego (tzn. dla najlepszego czytelnika:), którą otrzymała Aleksandra Chrobak.

W czasie tej uroczystości padło wiele ciepłych i ważnych słów, które zostaną w pamięci nie tylko absolwentów, ale i wychowawców, nauczycieli. Dziękujemy za nie!

Drodzy Absolweci Liceum Ogólnokształcącego Zakonu Pijarów! Choć skończył się czas Waszej nauki i pewnie nie będziemy się spotykać tak często, jak dotychczas, nie przestajecie być częścią tej Szkoły, bardzo ważną częścią. Życzymy wielu sukcesów, nie tylko na maturze!