Umowa o współpracy

Pomiędzy Wydziałem Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie a Liceum zostało podpisane porozumienie o współpracy i objęciu patronatem klasy 1c -  matematyczno-fizyczno- informatycznej.

Uroczystość podpisania umowy patronatu była okazją, aby uczniowie klas 1c i 2c wysłuchali wykładu na temat zastosowań materiałów nadprzewodzących wygłoszonego przez Dziekana dr hab. inż. Antoniego Cieślę, prof. AGH. Ilustracją wystąpienia był pokaz lewitacji materiałów nadprzewodzących.
Umowa patronatu będzie skutkować dla uczniów Liceum dodatkowymi zajęciami z matematyki prowadzonymi przez pracowników AGH i zaproszeniem na zajęcia w laboratoriach Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej Akademii Górniczo-Hutniczej.