Konkurs ekonomiczny HIGH SCHOOL BUSINESS CHALLENGE

W sobotę 14 marca czteroosobowa reprezentacja naszej szkoły brała udział w drugim (okręgowym) etapie konkursu ekonomicznego HIGH SCHOOL BUSINESS CHALLENGE, którego organizatorem jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.  Zadanie polegało na wcześniejszym przygotowaniu i zaprezentowaniu programu restrukturyzacyjnego firmy telekomunikacyjnej.

Liczyła się kreatywność rozwiązań, poprawność merytoryczna, umiejętność publicznego przedstawienia swojego planu. Nie było to zadanie proste... Wysiłki naszego zespołu zostały zauważone przez jurorów. Naprawdę niewiele brakowało, aby nasi uczniowie zakwalifikowalii się do finału konkursu (zajęli drugie miejsce). Brakło odrobiny szczęścia...
Ale i tak: Małgorzata Grochowicz (1b), Joanna Stefańska (3b), Maciej Galas (2b) i Andrzej Porębski (2c) są zwycięzcami - bo kto w szkole wie, co to jest analiza SMART, reklama OOH, czy makieta ścieżki klienta - A ONI TO WIEDZĄ.