Wampiriada (2)

W czwartek (19 listopada) odbyła się kolejna w tym roku szkolnym  akcja krwiodawstwa. Chęć oddania krwi zgłosiło aż 26 uczniów, jednak ze względów zdrowotnych pewna część z nich nie została dopuszczona (próbujcie następnym razem - musi się udać !!!).

Następna, ostatnia w tym roku szkolnym akcja  - 3 lutego 2016. Zapraszamy do udziału.

Oto lista tych, którzy dobrowolnie dali sobie upuścić 450 ml krwi:

1. Król Katarzyna

2. Rostworowski Antoni
3. Grabska Karolina

4. Niedzielska Zuzanna
5. Najderek Jagoda

6. Olszowska Małgorzata
7. De Doliwa Zieliński Ludwik

8. Górecki Adam
9. Podleś Michał

10. Marzec Przemysław
11. Czarny Łukasz

12. Galas Maciej
13. Janiszewski Jakub

14. Pierzchała Piotr
15. Jaroszyński Józef

Gratulujemy odwagi. Życzymy smacznych czekolad :)

W sobotę 22 listopada Hutniczy Klub Honorowych Dawców Krwi, z którym od wielu lat współpracuje nasza szkoła obchodził jubileusz 40-lecia istnienia. To niesamowite, że przez tak długi czas tak wielu ludzi kontynuuje piękną ideę ratowania ludzkiego życia poprzez oddawanie cząstki siebie - własnej krwi. Podczas uroczystości wręczano medale i puchary zasłużonym krwiodawcom, podziękowano również szkołom, które organizują u siebie akcje - między innymi naszemu liceum.