Spotkanie Stowarzyszenia Wychowanków

19 maja odbyło się w Liceum pijarskim w Krakowie spotkanie najstarszych absolwentów Szkoły. Spotkanie rozpoczęło się w kawiarni szkolnej przy kawie, herbacie, towarzyskich rozmowach i wspomnieniach.

Dyrektor Szkoły przekazał informacje o bieżącej kondycji szkoły. Następnie osoby, które nie znały nowej części budynku, miały okazję ją zwiedzić. Wzruszenie towarzyszyło rozpoznawaniu na szkolnych tablach kolegów i wychowawców.
Po części szkolnej nastąpiła wyprawa na Cmentarz Rakowicki, gdzie modlono się w intencji zmarłych profesorów i absolwentów, a następnie o. Mieczysław Rolka odprawił nabożeństwo Słowa Bożego. Po obiedzie, który zgromadzeni zjedli w szkolnej restauracji, goście udali się do Hebdowa na dalszy ciąg spotkania.