Wszystkie dzieci duże i małe

1 czerwca, w międzynarodowy Dzień Dziecka hol naszego Liceum wypełniły same dzieci- nie było starszych i młodszych, doświadczonych i mniej doświadczonych. Byli za to Królewna Lenka, Skrzat Jagódka i całe grono ich przyjaciół. Przy słowach piosenek dla najmłodszych, które zaśpiewał chór grzecznych milusińskich z panem Ryszardem Źróbkiem na czele, w blasku czerwcowego słońca każdy mógł poczuć się dzieckiem.

Prezentacja przygotowana przez panią Martę Maternowską-Dudek przypomniała o tym, że jest wiele sytuacji w naszym szkolnym życiu, które wyzwalają w nas dziecięcą potrzebę żartowania, bawienia się i beztroskiego lenistwa. I że czasem trzeba sobie na to pozwolić, by życie nabrało barw i stało się piękniejsze. Tak też należy rozumieć dzisiejsze spotkanie w holu w środku szkolnego dnia, za co serdecznie dziękujemy jego pomysłodawcy-  panu Ryszardowi Źróbkowi, a także Dyrekcji Szkoły, która smak dzieciństwa przywołała nam bardzo słodkimi cukierkami. Pamiętajmy, że kto nie jest dzieckiem, nie może być dorosły.

p. Karolina Knapik-Bieniek