Ewaluacja zewnętrzna w Liceum

Raport z przeprowadonej na przełomie maja i czerwca ewaluacji zewnętrznej jest dostępny tutaj dla wszystkich zainteresowanych.

Celem badania było ustalenie czy:

•   uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej,
  •   szkoła lub placówka wspomaga rozwój uczniów, z uwzględnieniem ich indywidualnej sytuacji,
  •  szkoła  lub placówka,  organizując  procesy  edukacyjne,  uwzględnia  wnioski  z analizy  wyników sprawdzianu,    egzaminu gimnazjalnego, egzaminu maturalnego, egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz innych badań zewnetrznych i wewnetrznych.

W wyniku przeprowadzonego badania stwierdzono działania podejmowane w Liceum świadczące o ich spełnieniu analizowanych wymagań na poziomie wysokim.

Wszystkim Nauczycielom, Uczniom i Ich Rodzicom dziękujemy za udział w prowadzonej ewaluacji zewnętrznej.