Tropem Wilczym

26 lutego na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego odbył się  bieg "Tropem Wilczym",  zorganizowany z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Nasi uczniowie aktywnie uczestniczyli w przeprowadzeniu imprezy (Liceum było jednym ze współorganizatorów biegu).

Uczestnicy (ok. 1000 osób) mieli do wyboru dwa dystanse: 1963 m (Bieg Honorowy) oraz 5 km (bieg z pomiarem czasu). Nagrody najlepszym wręczał syn jednego z Wyklętych Jana „Tygrysa” Kaczmarka, Zdzisław.

Biegacze i kibice mogli   również obejrzeć  wystawę przygotowaną przez uczniów Liceum.  Znalazły się na niej zdjęcia i noty biograficzne niektórych Żołnierzach Wyklętych.

Wieczorem w holu Szkoły odbył się koncert "Tadka- Firma Solo"  Tadeusza Polkowskiego.