Intensywnie

Intensywny dzień zajęć 21 czerwca rozpoczęliśmy Mszą Świętą w intencji Kuby Ciołka i prof. Włodzimierza Kękusia - patronów odbywających się w tym dniu memoriałów. Po mszy część uczniów wzięła udział w zawodach pływackich rozgrywanych na basenie Korony Kraków (Memoriał im. Włodzimierza Kękusia - trenera i wieloletniego nauczyciela naszej szkoły).

Trzyosobowe reprezentacje klas, wspierane dopingiem kolegów,  rywalizowały w Zawodach Pierwszej Pomocy  im. Jakuba Ciołka. W tym roku po raz pierwszy w rywalizacji wzięli też udział uczniowie Gimnazjum. Uczniowie musieli się zmierzyć z rozlicznymi zadaniami – w parku Liceum znajdowało się wielu poszkodowanych potrzebujących pomocy. Trzeba było, między innymi, wykazać się umiejętnościami składania połamanych kończyn, wykonywania sztucznego oddychania i masażu serca.

Wszystkie drużyny spotkały się na wspólnym grillu, wspominając kończący się rok szkolny i życząc sobie udanych wakacji.