Kolejne sukcesy matematyczne

Zostaliśmy poinformowani, że w konkursie matematycznym Alfik: wyniki bardzo dobre uzyskali: Stanisław Brzozowski (kl. 1B), Zofia Semczyszyn (kl. 1B), Łukasz Kwinta (kl. 1B), Zuzanna Kudroń (kl. 1B), Andrzej Kmiecik (kl. 2C), Karolina Kosińska (kl. 2C), Maciej Ratka (kl. 3F),

Artyści w etapie okręgowym

Aleksandra Dziadzio i Paweł Niedźwiedź z klasy 3d zostali zakwalifikowani do okręgowych eliminacji 44. Olimpiady Artystycznej. Serdecznie gratulujemy zarówno uczniom, jak i panu prof. Tomaszowi Tisończykowi. Trzymamy kciuki za dalsze zmagania, a te rozpoczną się już 10 lutego w Instytucie Historii Sztuki UJ.

Igor Pryga - Sportowcem Małopolski

Igor Pryga uczeń - uczeń klasy 3E - został laureatem pierwszego miejsca w  plebiscycie na Sportowca Małopolski 2019 roku organizowanym przez Gazetę Krakowską. Rywalizował z takimi osobowościami jak Rafał Sonik czy Dariusz Popiela.

W drodze po matematyczne diamenty

Do II etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH w kategorii matematyka zakwalifikowały się następujące osoby:
z klasy 2c: Szymon Badowski, Paweł Kica, Kacper Garus, Kamil Kmita,  Jan Pieniążek, Jan Stopyra, Mateusz Warzecha, Jan Zakrzewski

Jest moc!

20 października 2019 r. Szymon Włoch brał udział w Pucharze Polski w Tarnowskich Górach, startował w kategorii wiekowej juniorów do lat 16, w kategorii wagowej do 74 kg i wycisnął ciężar o wadze 87,5 kg. Zawody ukończył na czwarty miejscu. Swoim wynikiem uzyskał najwyższą młodzieżową klasę sportową „A”, którą można zdobyć do 23. roku życia.

Poetka dostrzeżona

"Proszę o chwilę atencji", "Pytanie" i "Hordy chorych" - to wiersze Małgorzaty Podleckiej (uczennicy klasy 2e), które zwróciły uwagę jury i sprawiły, że otrzymała wyróżnienie w XXIV Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży "Kacze Pióro". Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Kolejny sukces fizyków

Do drugiego etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z fizyki awansowali aż czterej uczniowie naszej Szkoły. W tym zacnym gronie zneleźli się: Jakub Baran 2c, Mikołaj Bułka, Stanisław Mościcki i Michał Broda z 3c. Gratulujemy zarówno uczniom, jak i opiekunom naukowym: pani prof. Jadwidze Bendo oraz dr.inż. Pawłowi Janowskiemu i mgr. inż. Piotrowi Mazurowi. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!