Pamięć i modlitwa

W dniu 31 października 2018 roku odbyła się pielgrzymka na groby osób związanych z naszymi szkołami. Na cmentarze udała się delegacja młodzieży z Liceum i Szkoły Podstawowej, aby zapalić znicze i pomodlić się za dusze zmarłych.

Ja jestem krzewem winnym - kolejne czuwanie

W niedzielny wieczór 18 listopada 2018 r. w Liceum miało miejsce drugie czuwanie w tym roku szkolnym. Tematem przewodnim były słowa Jezusa: JA JESTEM KRZEWEM WINNYM.

Matematyczne spotkanie

6 listopada 2018 wszyscy zainteresowani matematyką (głównie z klas matematycznych) zgromadzili się tłumnie na prelekcji prof. dr. hab. Edwarda Tutaja - wykładowcy Uniwersytetu Jagiellońskiego.

VII Przegląd Teatralny- 27 listopada 2018 r.

Program VII Przeglądu Teatralnego

Serdecznie zapraszamy Rodziców, Absolwentów i wszystkich miłośników teatru.

Konkurs recenzencki

Uruchomiliśmy blog recenzencki.  Zapraszamy do lektury i nadsyłania konkursowych tekstów.  Szczegóły poniżej.

VII edycja Konkursu Twórczości Artystycznej im. W.Pihut

Rusza kolejna edycja Konkursu Twórczości Artystycznej.

Propozycje wycieczek

Propozycje wycieczek  dla klas I i II na czerwiec 2019 r. są umieszczone

>>w plikach do pobrania.

Czy Bóg się mną interesuje?

Dołącz do rozmowy, w najbliższy poniedziałek od godz. 15:20, w sali 106.

Nasi wolontariusze w Małopolskim Hospicjum dla Dzieci

W piątek 09.11.2018 roku wolontariusze Fundacji Oświatowej im.ks. Stanisława Konarskiego oraz uczniowie Liceum Ogólnokształcącego Zakonu Pijarów pod czujnym okiem o. Tomasza Abramowicza oraz p. Beaty Nosek poszli z wizytą do Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci.

Zebranie Rodziców

Zapraszamy Rodziców uczniów Liceum na zebranie, które odbędzie się w dniu 16 listopada 2018 o godzinie 18.
W planie zebrania:

• prelekcja dla rodziców na temat komunikacji w rodzinie oraz roli i możliwościach rodziców w wychowywaniu do dojrzałości swoich dzieci,
  • spotkanie z wychowawcami oddziałów,
  • dyżur informacyjny nauczycieli.

Zapraszamy serdecznie.

JA JESTEM KRZEWEM WINNYM

Kolejne czuwanie w naszym liceum. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby przeżyć niedzielny wieczór w dobrej, modlitewnej atmosferze.
JA JESTEM KRZEWEM WINNYM to temat, który nam pozwoli bardzie przybliżyć się do Jezusa i Go poznać.

Wampiriada. Pobity rekord Szkoły!

W poniedziałek 5 listopada odbyła się pierwsza w tym roku szkolna akcja krwiodawstwa. Jeszcze nigdy nie było tylu chętnych do oddania krwi. Niestety wielu, z przyczyn zdrowotnych, zostało przez lekarza odesłanych z niczym .... Dobra rada: nie zrażajcie się i próbujcie następnym razem!  Osób, które zostały zakwalifikowane do donacji było aż 26. Został pobity rekord Szkoły! Gratulujemy wszystkim odważnym. Prawda, że to  nie boli ???  :)
Następna akcja: 6 lutego