Mocna drużyna

Nazar Kordiumov  i Jakub Słowiak z klasy 3c oraz Krzysztof Surówka z klasy 2c zostali laureatami  Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z matematyki. Gratulacje!

Zebranie Rodziców

Zapraszamy Rodziców Uczniów klas pierwszych i drugich Liceum na  zebranie, które odbędzie się w dniu 13 kwietnia o godzinie 18.00.

Plan zebrania:

•  spotkania z wychowawcami oddziałów,
  •  dyżur informacyjny nauczycieli.
Laureat!

Michał Jędrys z klasy 3c został laureatem  Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z fizyki. Podziwiamy i gratulujemy!

Niedziela Palmowa- Msza Święta

W Niedzielę Palmową Wspólnota naszej szkoły zgromadziła się na uroczystej Mszy Świętej, która została odprawiona na zakończenie rekolekcji wielkopostnych głoszonych przez o. Eugeniusza Grzywacza.

Refleksja przed Triduum Paschalnym

Przedstawienie pt. "Jezus przy drodze", przygotowane przez uczniów z klasy 1f i słowo o. Mariusza wprowadziły nas w Triduum Paschalne.

Chrystus Zmartwychwstał

Niech radość ze Zmartwychwstania Jezusa przenika nasze serca, byśmy wracając w obowiązki szkolne uśmiechem i optymizmem obdarowywali każdą napotkaną osobę.

Pijarski Synod Młodych - drugie spotkanie

22 marca, w czwartek wieczorem, odbyło się drugie spotkanie synodalne. Po wprowadzeniu o. Jacka Wolana

Być bliżej Boga i człowieka.

W tym haśle możemy streścić czas rekolekcji, które odbywały się w dniach 21-23 marca 2018 r. Uczniowie byli podzieleni rocznikami i dla każdego rocznika inne osoby prowadziły ćwiczenia duchowe.

Międzyszkolny Turniej Wiedzy Biologicznej

23 marca nasza reprezentacja wzięła udział w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy Biologicznej. Mimo osłabionego przez  chorobę składu,  drużyna zajęła 2 miejsce.

Radiowy głos

Rafał Kuśmider z klasy 2d wygrał III Konkurs Recytatorski "Humor i Groteska w poezji i prozie" organizowany przez Centrum Kultury Podgórza. Brawurowa recytacja fragmentu "Trans-Atlantyku" Witolda Gombrowicza ujawniła komisji konkursowej  i publiczności niezwykły talent aktorski naszego ucznia.